NHHAnalýza prostředí

Analýza prostředí

Komplexní projekt

Většina zdravotnických zařízení v ČR již má vlastní internetovou prezentaci.

Pouze zlomek z nich však skutečně efektivně využívá všechny moderní internetové nástroje, díky kterým by lépe oslovila svoji cílovou skupinu, média, prezentovala svoje služby, snažila se oslovit populaci i mimo spádovou oblast anebo komunikovala svou péči k zajímavým skupinám obyvatel.

Přitom kvalitní a zároveň ve srovnání s ostatním zdravotnickými komoditami relativně levná internetová prezentace může být významnou součástí komplexního marketingu a komunikace.

Rešerše domácích zdrojů

Nemocnice na Homolce
Nemocnice Podlesí
Nemocnice České Budějovice
Oddělení kardiovaskulární chirurgie FN Motol
Pediatrická klinika FN Motol
Medikus - prezentace jednotlivých lékařů
příklad Medikus, Dr. Molnár

Zajímavé zahraniční zdroje

Mayo Clinic
Karolinska Institutet

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více