Blog

Blog

Aplikace EDA PLAY trénuje dětské oči a zručnostVývoj EDA PLAY umožnil grant Technologie pro společnost Nadace Vodafone Česká republika. "Aplikace EDA PLAY je příkladem rostoucí podpory, kterou Nadace Vodafone nabízí společensky prospěšným projektům, využívajícím inovativním způsobem informační technologie.

 • Pomáhá dětem se zrakovými vadami trénovat zrak a současně dětem s motorickými vadami trénovat jejich jemnou motoriku.
 • Díky správně provedenému tréninku může být dosaženo v určitých případech zrakových vad 50 až 100 % normálního vidění.
 • Jednou z unikátních funkcí aplikací je zaznamenávání práce dítěte na tabletu, což umožňuje rodičům i terapeutům sledovat vývoj dítěte a následně pomoci zkvalitnit jeho život.
 • Aplikace je dostupná v české a anglické mutaci.
 • Výtěžek z prodeje aplikace plyne na činnost neziskové organizace Raná péče EDA, o.p.s.

  http://zdraviamy.cz//m/news/view/Aplikace-EDA-PLAY-trenuje-detske-oci-a-zrucnost

  Archiv starších novinek

 • uLékaře.cz

  Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
  čti více

   
  proLékaře.cz

  Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
  čti více

   
  ClipNote - prodejní nástroj

  ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
  čti více