Blog

Blog

Internetová reklama vyrostla o 30 procent na 613 milionů

 • Inzerenti letos za pět měsíců investovali do zobrazované reklamy na internetu o 30 procent více než loni. Celkem 2,5 miliardy korun v ceníkových cenách. V samotném květnu to bylo 613 milionů korun, což představuje meziroční nárůst o téměř čtvrtinu a růst proti dubnu o desetinu.
 • Největšími zadavateli byli v květnu Internet Mall se 42,5 milionu korun, Alza s 18 miliony a Student Agency, která utratila 15 milionů, těsně následovaná Telefónikou.
 • Inzerce nejvíce mířila na Seznam, který inkasoval 242,5 milionu korun, následuje Centrum s příjmem 99,5 milionu a Mafra s 66,3 milionu korun.

  Více na: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/internetova-reklama-vyrostla-o-30-procent-na-613-milionu-997077

  Archiv starších novinek

 • uLékaře.cz

  Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
  čti více

   
  proLékaře.cz

  Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
  čti více

   
  ClipNote - prodejní nástroj

  ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
  čti více