Blog

Blog

Nebojte se vypadat špatně v očích ostatních

Lidé se dají rozdělit minimálně do čtyř skupin:

 • Lidé, kteří nechtějí vypadat špatně
  - cílem těchto lidí je, aby o nich ostatní lidé náhodou neměli negativní mínění, a proto nedělají raději nic a nemají odvahu zkoušet nové věci.
 • Lidé, kteří chtějí vypadat dobře
  - jejich cílem je budování pozitivního image. Dělají jenom vyzkoušené věci, které jim v minulosti přinášely úspěch, odmítají negativní zpětnou vazbu a inovace.
 • Lidé,kteří chtějí dosáhnout výsledku
  -jsou paralyzováni dosahováním výsledků.  Je pro ně nejdůležitější prezentace vlastních úspěchůa zaměření pouze na věci, které již fungovaly.
 • Lidé, kterým záleží jim na skutečném úspěchu
  - přicházejí s něčím novým, nebojí se zkoušet nové cesty a pro firmu jsou skutečným přínosem.

Ponaučení

Nesmí vám záležet na tom, budou-li se na vás dívat lidé pozitivně nebo negativně. Ani aktuální výsledky nejsou dobré měřítko. Trvalého úspěchu a přínosu pro sebe i pro společnost dosáhnete jedině tehdy, bude-li neustále inovovat, podstupovat riziko selhání, brát na sebe výzvy, učit se, zkoumat a zkoušet nové věci, které mohou přinést neúspěch (malý i velký)..

Zdroj: RobertNemec.com


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více