Blog

Blog

Nové Insights na Facebooku

Facebook spustil nové Insights neboli přehledy. Pro ty, kdo je používaji, je tato změna opravdu zásadní.Velmi zjednodušeně se dá říct, že pokud staré Insights zobrazovaly čísla, nové zobrazují vztahy mezi nimi.

Zachovávají původní členění na Likes, Dosah a Mluví o tom, ale více se přibližují dasboardům analytických nástrojů a tak přinášejí ucelený obrázek .

  • Velká  a přínosná změna je přehledně zobrazený agregovaný počet kliknutí na příspěvky, který se ve starých poměrně obtížně hledal. Metrika klikání na post je přitom naprosto zásadní a důležitější než liky a komentáře, protože díky ní můžeme fanouška vést k nějaké měřitelné konverzi .
  • Mnohem více prostoru dostal přehled zdrojů fanoušků (Where your Page Likes came from) – původní čísla jsou doplněna grafem, čímž se práce s touto metrikou stala přehlednější.
  • Nově najdeme přehled hodin dne, kdy jsou fanoušci online a tedy potenciálně na příjmu sdělení. Lze tak určit vhodný čas postování podle typu odezvy fanoušků – klik na odkaz, komentář atd…
  • Nejvýkonnější posty podle formátů (textový status, video atd.) – nečeká nás ale žádné překvapení – obrázky a fotogalerie vedou
  • Záložka People výrazněji odděluje fanoušky od profilů, které byly zasaženy postem, ale fanoušky nejsou. Navzdory všem dosavadním tvrzením ukazuje, že stávající fanoušci nejsou aktivnější než nefanoušci. 

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více