HelpProduct managingEditace novinky, položky UL.cz

Editace novinky, položky UL.cz

Rozšíření vkládání novinek v administraci

Odbornost textu:
Stanovení odbornosti na stupnici 1-5 (od nejlehčího k nejtěžšímu). Subjektivní dojem. 5 super odborný text na hranici srozumitelnosti pro laika. 1 – ploché povídání pro podprůměrně inteligentního čtenáře.

Klíčová slova:
Výběr klíčových slov oddělených čírkou. Min. 3 klíčová slova.

uLékaře kopírovat:
Volba zda je text vhodný pro zobrazení na uLékare.cz. ANO vhodný (kopírovat na UL.cz). nevhodné texty jsou PR články, sdělení o výherci soutěže aj.

Použití textů z databáze UL na jednotlivých projektech:
Pokud je z nějakého důvodu nutné/vhodné použít text z databáze UL na vašich projektech, při vkládání textu na příslušném projektu v kolonce "UL.cz - kopírovat": zaškrtněte NE. Tím se zamezí opětovnému stažení textu do databáze UL. Texty jsou již po kompletní editaci a korektuře. Lze je tedy ihned použít.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více