ISSN projektu

Chcete-li si vyhledat správné ISSN Vašeho projektu podle klíčových slov, můžete zde:
http://aleph.techlib.cz/F/...

Seznam ISSN projektů od MeDitorial naleznete zde:
http://aleph.techlib.cz/F/...

Zde lze nalézt, zda je Váš projekt zařazen do WebArchivu Národní knihovny ČR:
http://www.webarchiv.cz/partneri/?letter=M

Pakliže tam zařazen je, umístěte prosím na daný projekt (třeba do sekce "Informace pro média") logo WebArchvivu (ke stáhnutí zde): http://www.webarchiv.cz/certifikat

spolu s tímto textem:

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více