Novinky

1. máj a sex

1. máj a sex

První májový den je odnepaměti dnem lásky. S láskou souvisí i sex. Plánujeme k tomuto dni zahájit provoz unikátního edukačního projektu s tématikou lidské sexuality, poodhrnout tabuizované a hlavně poskytnout ve spolupráci s několika sexuology odborně garantované informace a sexuologické poradenství. Snad i proto je mottem celého projektu: O sexu lehkovážně! Vážně?"

Co je sexualita? Jak ovlivňuje sex naše zdraví a naopak? Partnerské vztahy, manželství, návštěva u sexuologa, Vaše příběhy a již zmíněné virtuální poradenství jsou témata, které na nových a jediných seriózních internetových stránkách najdete. Mezi investory řadíme zejména subjekty, které se danou problematikou zabývají na jakékoliv úrovni - od zájmových sdružení, přes výrobce kondomů až po farmaceutické firmy s portfoliem léčiv pro erektilní dysfunkci.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více