Novinky

2. 10. spouštíme ...

2. 10. spouštíme ...

V říjnu tohoto roku budeme spouštět nový internetový projekt se všeobecně známou zdravotní tématikou. Jeho ambicemi nebude nic menšího než vytvoření jedinečného a komplexního informačního centra o konkrétním onemocnění na českém internetu. V návaznosti na něj spustíme i zcela unikátní informační portál, který bude shromaždovat a třídit všechna mezinárodní data z okruhu dané problematiky.

Stejně jako jiné naše projekty v minulosti i tento bude nezávislým a odborně garantovaným zdrojem informací, kdy základním předpokladem úspěchu bude kvalita obsahu. Portál bude redigovat řada odborníků a jeho hlavním zdrojem budou informace z WHO, CDC, EISS a z domácích renomovaných zdrojů také SZÚ či MZD.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více