Novinky

Aktualizace jsou nutné

Aktualizace jsou nutné

V září minulého roku jsme dokončili edukativní projekt o virové hepatitidě typu C pro našeho významého klienta. I když jsou internetové stránky postavené na statické prezentaci faktů, občasná aktualizace je nutná. Mění se také marketingové strategie klientů. Proto jsme pro tento projekt zvolili aktualizaci v podobě testimonials v kombinaci s emotivními fotografiemi.


"Céčko" všichni dobře známe. Je ho nejvíc v paprice a citrusech. Patří mezi hodné vitamíny. Pomáhá nám zvládnout jarní únavu a bojovat s chřipkou... Špatně, my se tu bavíme o jiném "Céčku".

Céčko mají tři procenta celosvětově, 20.000 lidí v České republice. Čím dříve se zahájí léčba, tím úspěšnější bude. Objednejte se k lékaři!

Příběh "Céčka"
Virus hepatitidy C byl objeven až koncem 80. let 20. století. Šlo snad o nově vzniklý virus? S největší pravděpodobností ne. Do té doby jsme znali pouze dva základní typy virových hepatitid - typ A a typ B. Ne všechny případy virových zánětů jater však bylo možné takto zaškatulkovat. V sedmdesátých letech s začaly množit případy nevysvětlitelných zánětů jater u pacientů po krevní transfusi. Choroba si pro svůj neznámý původ vysloužila jméno non-A non-B hepatitis. Podle vědců za ni mohlo hned několik virů současně.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více