Novinky

Alergologie a imunologie

Alergologie a imunologie

Připravujeme novou flexibilní internetovou prezentaci České společnosti alergologie a klinické imunologie (ČSAKI). Dosavadní internetové stránky fungují již téměř 5 let a na svoji dobu jsou velmi pěkně připravené. Nové požadavky výboru však vyžadují zejména databázová řešení pro správu členů společnosti a jednoduchou a rychlou distribuci informací ze společnosti, a proto jsme přistoupili ke komplexnímu řešení včetně designu a redakčního systému, kterým bude opět osvědčený MeDitor 2.0+.

Od nového roku budou například všechny pozvánky na odborné akce, výbory a semináře ČSAKI distribuovány hromadně pouze elektronickou formou. Stejným způsobem bude řešena evidence členů a na osvědčených modelech například z akcí SROBF nebo Sexuologické společnosti bude probíhat nově i elektronická registrace na kongresech.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více