Novinky

Astma a CHOPN

Astma a CHOPN

Astma a CHOPN jsou poměrně "moderní" choroby. Na poli jejich léčby operuje hned několik farmaceutických firem. Díky vzájemné kompetici generuje trh s léky neustále nové preparáty a jejich kombinace. Každý nový lék je pak nutné prodat a na tom zase participuje náš klient. Připravili jsme pro něj další z řady edukačních projektů pro laickou i odbornou veřejnost.

Příprava obsahu byla zajímavá tím, že měla hned několik odborných garantů. Vznik textu tedy doprovázelo několikeré přepracování tak, aby výsledný kompilát obsahoval poznámky všech zainteresovaných. Vznikl tak dosud ojedinělý internetový zdroj o astma a chronické obstrukční plicní nemoci.

[...] Astma je chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest. Chronický zánět je spojen se zvýšenou dráždivostí průdušek, která se projevuje často se opakujícími epizodami pískotů, dušnosti, tlaku na hrudi a kašle, zvláště v noci nebo časně ráno. Tyto projevy jsou spojené s obstrukcí (uzávěrem) průdušek, která je často vratná spontánně nebo vlivem léčby. [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více