Novinky

Bez-Alergie.cz

Bez-Alergie.cz

Začali jsme druhý měsíc provozu projektu Bez-Alergie.cz. Již v prvním měsíci byl ocitován v mnoha celostátních médiích včetně televize a rozhlasu a poměrně rychle si našel svoje stabilní čtenáře.

V České republice je přibližně 15 - 20 procent alergiků. To znamená, že téměř každý pátý z nás má nějakou formu alergie; alergickou rýmu, astma, atopický ekzém, kontaktní alergii, kopřivky. Na českém internetu dosud chyběl ucelený a kompletní informační zdroj s touto problematikou.

Ve spojení s námi produkovanou Pylovou službou, SMS PYL službami od ATS Praha a spoluprací se společností Schering-Plough vzniknul ojedinělý projekt, jehož spuštění je plánováno na polovinu května.

Další informace na Bez-Alergie.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více