Novinky

Bizardní objevy

Bizardní objevy

Country hudba dovádí k sebevraždě, Za pět vteřin se jídlo neušpiní, V botách na podpatku zešílíte, Smrtící sykavky, Piercing v bradavkách vyvolává tvorbu mateřského mléka, Mrtvý student, dobrý student a Podle nosa poznáš kosa. To je výběr ze Sborníku neuvěřitelných objevů, jimiž se zabývají zcela seriózní medicínská periodika. O takový výběr nás požádal klient do svého přednovoročního vydání celostátního deníku.

Letošní IgNobelova cena za medicínu byla udělena sociologům Jimu Gundlachovi z Auburnské univerzity v Alabamě a Stevenovi Stackovi z Wayne State university v Detroitu. Nalezli totiž souvislost mezi poslechem country hudby a zvýšenou tendencí k sebevraždám. Jim Gundlach uvedl, že jeho samotného výsledky výzkumu překvapily a že po jejich zveřejnění dostával nenávistné e-maily od milovníků country hudby.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více