Novinky

časopis Dieta

časopis Dieta

Vydavatelství Mladá Fronta nás požádalo o spolupráci při přípravě obsahu do některých svých tištěných periodik s medicínskou nebo obecně zdravotní tématikou. Zaměřili jsme se především na oblast výživy a dietních systému, a tak vznikly texty o historii výživy, dietních schématech pro různé věkové skupiny anebo například článek "Dieta pro mozek".

Mozek je sídlem rozumu. Lékař a spisovatel, František Koukolík ve své knize "Mozek a jeho duše" mimo jiné píše: Náš rozum je projevem více či méně dokonalé činnosti jednoho tělesného orgánu, který evoluce "vyprojektovala" k úplně jinému použití, než k čemu všemu slouží dnes. Kdyby se příroda mohla divit, divila by se a kdyby mohla litovat, litovala by, že byla tak slepá a otevřela nevědomky pandořinu skříňku.

Abychom od svého mozku mohli co nejdéle očekávat co možná nejlepší výkon v tom pozitivním slova smyslu, musíme mu nabídnout vhodnou dietu. To proto, abychom už v padesáti letech neotevřeli tu pandořinu skřínku a například zapomněli, kde to vlastně bydlíme ...

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více