Novinky

Česká farmakoekonomická společnost

Česká farmakoekonomická společnost

"ČFES dbá o rozvoj a rozšiřování vědecky podložených poznatků lékařských věd a příbuzných oborů, usiluje o jejich využívání v péči o zdraví občanů se zvláštním důrazem na zlepšení zdravotního stavu populace ve spojení s efektivním využíváním zdrojů. ČFES podporuje rozvoj farmako-ekonomických metod." To je výběr několika bodů stanov ČFES, které nyní hostujeme jejich prezentaci.

Původním realizátorem prezentace ČFES byla společnost MedNews, se kterou ČFES rozvázala smlouvu. Byli jsme zástupci společnosti požádání, abychom jim umožnili co nejrychlejší hostování nynější prezentace, aby nebyla přerušena komunikační kontinuita, kterou stránky odborné společnosti plní. Během následujících měsíců by se mělo rozhodnout o definitivní podobě, funkci a realizátorovi prezentace a my doufáme, že tentokrát to bude již "z pera" MeDitorial.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více