Novinky

Česká lékařská společnost JEP

Česká lékařská společnost JEP

Již téměr 2 roky spravujeme některé z prvních prezentací Odborných společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Proto jsme oslovili předsednictvo této přestižní a nejvyšší odborné medicínské autority v České republice a navrhli jsme možnost vývoje profesionálních stránek podle současných designových i technologických trendů.

V období od 2.10. do 9.10. proběhnul testovací provoz stránek na konečné doméně ČLS.cz. V průběhu této periody jsme nezaznamenali žádné technické chyby, byla doplněna jedna část původního obsahu. V současné době dobíhá stávající prezentace a my čekáme na definitivní potrzení předsednictva ČLS JEP a konečné spuštění nových stránek, které jsou nyní opět na testovací adrese cls.meditorial.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více