Novinky

Česká lékařská společnost JEP

Česká lékařská společnost JEP

Již téměř 3 roky spravujeme některé z našich prvních internetových prezentací pro odborné společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Proto jsme oslovili předsednictvo této prestižní a nejvyšší odborné medicínské autority v České republice a navrhli jsme možnost vývoje profesionálních stránek podle současných designových i technologických trendů.

V období od 2.10. do 9.10. 2007 proběhl testovací provoz stránek. V průběhu této periody jsme nezaznamenali žádné technické chyby, byla doplněna jedna část původního obsahu. Od 23.4. 2007 jsme definitivně spustili nové internetové stránky ČLS JEP.

www.cls.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více