Novinky

České noviny

České noviny

Před měsícem jsme uzavřeli smlouvu na 4 články se zdravotní tématikou do obsahu prestižního elektronického magazínu České noviny. V současné době mimoto přispíváme do Hospodářských novin, iDNES, časopisů Dieta, Maminka a Moje zdraví a dalších nejen lifestylových magazínů, Vademecum zdraví, MF DNES a v souvislosti s projektem Ptačí chřipka i do mnoha dalších zdrojů.

Smyslem těchto aktivit je především pokus o to, aby se do projektů pro laickou veřejnost zapojilo více lékařů ochotných fundovaně vysvětlovat medicínskou problematiku jazykem srozumitelným pro širokou veřejnost.

České noviny


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více