Novinky

České vakcíny

České vakcíny

Na projektu o vakcínách, vakcinaci, cestovní medicíně a novinkách s infektologie spolupracujeme s klientem už přes rok. V rámci zkvalitnění služeb MeDitorial jsme se dohodli na jazykové korektuře. V našem týmu je korektorka s letitou praxí z vydavatelsví medicínských periodik. Jazyková korektura byl poslední prvek do mozaiky komplexního servisu námi vytvářených MeDitorial.

Minulé pondělí oficiální zdroj uvedl, že výskyt zarděnek byl ve Spojených státech eliminován. Tato virová infekce způsobuje každým rokem desítky z tisíců vrozených defektů a úmrtí.

Vědci z Center pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) však uvedli, že Američané musí stále očkovat proti této nemoci své děti a u žen musí být stále kontrolován stav jejich imunity, neboť tato nemoc stále ještě existuje kdekoliv jinde na světě, a proto hrozí riziko přivezené nákazy.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více