Novinky

Chiquita.cz

Chiquita.cz

"Kořeny dnešní firmy Chiquita sahají až do roku 1870, kdy společnost Boston Fruit Company kapitána Bakera přivezla vůbec první banány (z Jamajky) do severní Ameriky." Připravujeme pro našeho významného klienta webovou prezentaci, která by měla přiblížit značku, vybudovat vazbu s cílovým zákazníkem a poradit v oblasti zdravé výživy dětí.

Banány Chiquita jsou nejpozději do 24 hodin od sklizení dopraveny z farmy na loď a po celou dobu jejich přepravy, včetně té nejdelší - zaoceánské, udržovány v optimálních podmínkách, aby se na pulty obchodů dostaly v prvotřídním stavu.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více