Novinky

Chřipková epidemie

Chřipková epidemie

Podle informací SZÚ a MZD chřipka dorazila už i k nám. Počet nemocných s ARI typu chřipky se vyhoupnul přes 2500 lidí a chřipka řádí ve všech krajích. Potvrzují to i statistiky návštěvnosti naší Chripka.cz. Na informační kampaň pro našeho klienta o tom, že chřipka není nachlazení a lze ji léčit nyní navázaly i big a megaboardy. Vystřídaly tak například sponzoring časomíry před hlavními zprávami ČT 1 nebo kampaň na serveru Novinky.cz.

Tento projekt běží nyní čtvrtým měsícem a za tu dobu prošel všemi formami úprav podle dikce internetového marketingu od SEO přes newsxlettery až po Virální marketing a vystřídal několik médií od lifesylových časopisů až po opakovanou prezentaci v rozhlase a televizi.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více