Novinky

Cílená-léčba.cz

Cílená-léčba.cz

Biologická léčba využívá obranyschopnosti organismu k boji proti rakovině či některým autoimunitním chorobám (revmatoidní artritida, Crohnova choroba atd.). Léky využívané v biologické léčbě stimulují, zlepšují či opravují schopnost sebeobrany organismu. Na rozdíl od ostatních typů nádorové léčby, které poškozují i jiné než nádorové buňky, je biologická léčba v onkologii cílená, takže zasahuje nádorové buňky a minimálně poškozuje buňky zdravé.

Nové stránky o biologické léčbě se věnujeme problematice nové a doposud mezi laickou i odbornou veřejností mílo známé léčbě.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více