Novinky

ČIPA

ČIPA

Podepsali jsme smlouvu s vedením České Iniciativy pro Astma (ČIPA), která umožní využít potenciál této organizace i na internetu prostřednictvím jednoduché distribuce informací laikům, odborné veřejnosti a zejména astmatikům, pro které právě tato organizace vznikla. Máme vytvořený design pro modulární domovskou stránku, na které bude umístěno hned několik interaktivit, a začínáme programovat databáze obsahu a sofistikovanou kategorizaci obsahu a dělení podle typu čtenáře.

ČIPA vznikla v roce 1996 a její hlavní náplní je informovat odbornou a laickou veřejnost o nových poznatcích v diagnostice, prevenci a léčbě astmatu prostřednictvím republikových center ČIPA. V čele této organizace stojí erudovaní odborníci zabývající se astmatem, naše komunikace probíhá zejména s ředitelem čipa, Doc. Salajkou, a stávajícím administrátorem, Doc. Pohunkem.

ČIPA


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více