Novinky

ČIPA.cz

ČIPA.cz

Globální iniciativa pro astma (GINA) vyhlásila 1. květen 2007 Světovým dnem astmatu. Tentýž den jsme spustili zbrusu nové stránky Česká iniciativy pro astma (ČIPA). Naplinili jsme náš závazek připravit internetový portál a využít potenciál této ČIPA i na internetu prostřednictvím jednoduché distribuce informací laikům, odborné veřejnosti a zejména astmatikům, pro které právě tato organizace vznikla.

Česká iniciativa pro astma (ČIPA) se již tradičně hlásí ke Světovému dni astmatu a v duchu jeho tradice pořádá Dny astmatu a alergie v České republice. Ve vybraných městech bude v květnových dnech připraven pro veřejnost program, který je úzce spjat s problematikou alergie a astmatu. Zájemcům bude například zdarma změřena spirometrie, na některých místech proběhnou doprovodné akce v podobě cyklistických závodů, společenských programů nebo odborných setkání pro lékařskou veřejnost.

I o těchto novinkách informujeme na ČIPA.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více