Novinky

ČSAKI.cz

ČSAKI.cz

Dnes jme spustili novou internetovou prezentaci České společnosti alergologie a klinické imunologie (ČSAKI). Kromě standardního modulu novinek nabízí tato prezentace svým čtenářům a členům ČSAKI možnost přihlásit se do heslované části stránek a dále například i efektivní správu členské databáze. Projekt byl definován pomocí wireframe a považujeme jej za jednu z nejzdařilejších ukázek webové architektury MeDitorial.

Od nového roku budou například všechny pozvánky na odborné akce, výbory a semináře ČSAKI distribuovány hromadně pouze elektronickou formou. Stejným způsobem bude řešena evidence členů a na osvědčených modelech například z akcí SROBF nebo Sexuologické společnosti bude probíhat nově i elektronická registrace na kongresech.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více