Novinky

Databáze potravních doplňků

Databáze potravních doplňků

Naše společnost se profiluje jako tvůrce obsahu do nejrůznějších projektů s tématikou zdraví. K tomu neodmyslitelně patří i informace z farmacie a k té zase patří léčivé rostliny a potravní doplňky. Náš klient měl více jak z poloviny hotovou rozsáhlou databázi s informacemi od léčivých bylin, přes minerály až po potravní doplňky. Chyběla však organizace a jednotnost báze, chyběl i zbylý obsah, aby informace byly kompletní.

Domluvili jsme se na přípravě zbytku databáze a redakční úpravě všech již hotových textů tak, aby odpovídaly jednotnému standardu. Výsledkem je ojedinělé dílo na českém internetu.


Chrom: Lesk jako blesk
Obsah chromu v těle dospělého muže je 6 mg, což je množství, které by se vešlo na špičku nože. Přesto jej můžeme najít ve všech tkáních našeho těla. Nikoliv však v podobě blyštivých povrchů na doplňcích našich čtyřstopých či dvoustopých miláčků. [...]

Juwim: Nejen v gumových medvídcích ...
Co je to vlastně juwim? Jedná se o výtažek ze sušené hovězí krve, který obsahuje volné aminokyseliny ( např. kyselina asparagová, glutamová, threonin, serin, prolin a řadu dalších běžných aminokyselin), oligopeptidy (nízkomolekulární bílkoviny), vitamíny (thiamin, riboflavin) a další důležité obsahové látky. [...]

Třezalka: Proti zlým duchům ...
Staří Řekové a Římané věřili, že třezalka zahání zlé duchy. Protože rozkvétá v období kolem svátku sv. Jana, v některých zemích se jí říká "kvítí svatého Jana". Dnes je populární především jako přírodní prostředek působící proti depresím. Například v Německu je třezalka v léčbě lehčích depresí populárnější a častěji předepisovaná lékaři než klasická antidepresiva. [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více