Novinky

Dlouhodobá comliance v léčbě BHP

Dlouhodobá comliance v léčbě BHP

"Vážený pane, osm je otázek v IPSS testu. Jenom o dva méně je našich zpravodajů. Tento je tedy poslední. Nezoufejte však, nezůstáváte v tom sami. Pokaždé je s Vámi Váš lékař. A budete-li nadále pravidelně užívat svůj lék, nebude nutné, aby Vám často radil."

Tak takto jsme ukončili téměř roční kampaň, jejímž smyslem bylo pomocí direct mailingu udržet dlouhodobou spolupráci pacienta a lékaře a tím plně využít potenciál preferovaného léku. Produktovou podporu v rámci širšího programu zajišťoval náš klient. Naším úkolem byl atraktivní a pokaždé nový obsah. Nebylo jednoduché opakovaně se rozepsat na svou stranu dopisu. Téma bylo triviální a nebylo možné jej nudně "omílat" donekonečna. Pokud máte potíže s prostatou a dostal se Vám do ruky náš leták, můžete sami posoudit výsledek naší snahy.


[...] V posledním čísle Vám nabízíme souhrn toho nejlepšího, co jsme napsali v minulých číslech. Sami se teď cítíte jako zamlada. K tomu patří i častější sexuální kontakty. Myslíte, že o sexu už víte všechno? Myslíme, že to nevěděli ani autoři Kamasútry. Co myslíte, léčí se například hrdina z Vieweghova Románu pro ženy?

Někdy na samém sklonku noci v polospánku ucítím, jak se Oliver opatrně nadzdvihuje a jemně vyprošťuje svou ruku zpod mého zpoceného zátylku [...] "Musím se jít vyčůrat," šeptá omluvně Oliver. "To je jedna z mnoha nevýhod sexu s prostatikem." [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více