Novinky

Dokončen vývoj ČGGS

Dokončen vývoj ČGGS

Dokončili jsme vizuál a implementaci prezentace České gerontologické a geriatrické společnosti. Ve spolupráci se zástupci společnosti jsme začali stánky plnit obsahem. 18. ledna byla nová internetová stránka odprezentována na na výboru ČGGS. Celá koncepce stránek a jejich funkcionalita plně vyhovuje zástupcům odborné společnosti.

Koncepce stránek sleduje obecnou koncepci prezentace odborné společnosti podle definice MeDitorial. Stránka je v zásadě dělena na 3 větší obsahové celky. První je zejména informací o samotné odborné společnosti. Pak je tu celek určený lékařům dané specializace a logický komplet uzavírá základní informace pacientům. Za zmínku stojí také precizní design, zejména motiv času je velmi pěkně zpracován v záhlaví stránky v podobě hodinového stroje.

ČGGS

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více