Novinky

Druhé číslo F

Druhé číslo F

Druhé číslo časopisu Farmakoterapie opustilo tiskárny a blíží se do distribuce. Mezi oběma procesy je velmi krátké časové období, ve kterém jsou poprvé k dispozici elektronické podklady pro webovou aktualizaci. Editujeme tedy takřka ze dne na den. Po dohodě s vydavatelem vybíráme několik hlavních textů, které uveřejňujeme v plné verzi. K ostatním textům existuje anotace a celý text si můžete zatím zdarma stáhnout.

Ve spolupráci s grafičkou jsou články exportovány do textových souborů. Vybíráme vhodné obrázky z databáze MeDitorial a převádíme všechny texty do obsahu stránek. Díky oborovému zaměření každého nového čísla Farmakoterapie jsme zprovoznili i novou sekci - kardiologie. Pro maximální pohodlí čtenáře jsou k dispozici několikanásobné systémy filtrování obsahu tak, aby vždy našel to, co hledá.

[...] Jedním ze zřejmých trendů na farmaceutickém trhu je větší tlak na uvolnění léků původně vázaných na předpis mezi léky bez lékařského předpisu, tzv. OTC-switch (OTC – over the counter). Všechny zúčastněné strany – farmaceutičtí výrobci, plátci zdravotní péče, lékaři, lékárníci, regulační agentury a samozřejmě i pacienti – mají ve zmíněném procesu své pochopitelné zájmy. Jiný zájem má výrobce, který chce rozšířit skupinu konzumentů svého výrobku, jiný zájem má zdravotní pojišťovna sledující politiku snížení výdajů z veřejného zdravotního pojištění, jiný odborná veřejnost, která si nepřeje ztratit výsadní možnost předepisování účinného léku a jiný zájem má pacient žádající větší a snadnější dostupnost účinných léčiv. [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více