Novinky

E-detailing jak ho vidí náš klient

E-detailing jak ho vidí náš klient

Náš klient to "vidí" dobře. Požádal nás o spolupráci v době, kdy už sám několik e-detailingů realizoval. Máme možnost uplatnit jiný styl práce a uvažování, máme možnost skutečně využít veškeré interaktivity, kterou internet nabízí. Vnímejte ušima, očima, přemýšlejte, hrajte si, pobavte se a nakonec snad nabídneme i čichový vjem.

E-detailing je poměrně populární metoda atraktivního sdělení marketingově klíčové informace směrem k lékaři. Naším úkolem bylo rozpracovat prezentaci stránku po stránce tak, aby výsledek udržel maximální pozornost lékaře a motivoval jej k následujícím pokračováním. Preparátem v pozadí byla novinky na poli léčby BHP. Náhled v době přípravy vidíte níže. Výsledek, jehož malou část jsme realizovali, najdete snadno. Je na českém internetu ojedinělý.


1) Uvítání. Pravidla soutěže, dárek po prezentaci, volba verze.

interaktivita

2) Otázka 1: Kazuistika: pacient s BPH/LUTS a AH kompenzovanou, zaléčenou ACEI+diuretikum s IPSS 12.

Řešení:

  1. selektivní bez klinicky významného vlivu na krevní tlak (tamsulosin)
  2. neselektivní s vlivem na TK (všechny ostatní - doxazosin, terazosin, alfuzosin)
  3. TURP

3) Podle Coffey, Eur Urol dle Buselin se v léčbě pacientů s BPH mají používat bez vlivu. (je třeba vyřešit jak vyloučit odpoved č. 3)

o preparátu

4) Klinická praxe ukazuje, že alfablokátory se liší v ovlivnění krevního tlaku. Otázka 2: (přípravky se nepřilepí na špatném místě). Zkuste přiřadit jednotlivým bodům hodnoty tak, aby výskyt hypotenze kopíroval výsledky studie (triumph).

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více