Novinky

Editace korporátního webu

Editace korporátního webu

Některá práce není zrovna kreativní. K ní patří i mravenčí úprava html kódu, kterou si u nás objednal klient při přestavbě korporátního webu významné farmaceutické společnosti. Editaci může udělat v podstatě kdokoliv. Požadavek však zněl, aby texty upravil někdo, kdo má pro to cit.


[...] Zakladatel byl jedním z prvních, kdo pochopili podstatu patentovaného lékařského produktu: látka k přímému použití, ve standardním složení a s jednotným účinkem, která nese ochrannou známku. Předvídal, že budoucnost patří právě takovým produktům a byl také jedním z průkopníků marketingu, který tehdy používal naprosto nové propagační strategie. Propagační aktivity nebyly zaměřeny pouze na spotřebitele a lékárníky, ale ve formě informací ohledně produktu také na lékaře. Společnost kladla velký důraz na publikování dobrých článků napsaných vědci v odborných lékařských časopisech. A zavedl skutečnou novinku v tehdejší Evropě - vydávání vlastních firemních vědeckých periodik [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více