Novinky

Evropská onkogynekologická společnost

Evropská onkogynekologická společnost

Sdílet společné myšlenky a zájmy už nutně nemusí znamenat fyzická setkání. Na to přišli také v European Socienty of Gynaecological Oncology, založili si své virtuální fórum a jako nemalý cíl si mimo jiné vytyčili sdílení kvalitních videí z onko-gynekologických operací a zákroků.

Abychom jim to technicky usnadnili, vyvinuli jsme kromě internetové prezentace i primární část videotéky, která se okamžitě stala nejvyhledávanějším informačním zdrojem svého druhu pro gynekology zabývající se onkologií po celém evropském prostoru.

Kromě videí je základem celého fóra soubor pravidelně aktualizovaných novinek, odborných mezinárodních akcí a prezentace onkogynekologických center. Navigace rozděluje další menší části projektu jako jsou open projects, postgradual education nebo také HR modul job advertiser.

Po více než desítce českých odborných společností sdružených pod ČLS JEP je tohle první zahraniční společnost, která je vybavena stránkami a redakčním systémem MeDitorial.

www.ESGO-forum.org


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více