Novinky

Expresní objednávka

Expresní objednávka

Za 24 hodin Vám vyvolají fotografie, vyčistí šaty, opraví auto. My jsme si vyzkoušeli, jestli do 24 hodin vytvoříme na požadavek klienta dostatečně dobré texty. Byl spokojený. Informace pro nás - můžeme nabízet i expresní tvorbu textů na požadované téma. Potřebujete obsah do druhého dne? Náš tým Vám jej připraví na libovolné medicínské téma do 24 hodin.

Obsahem zakázky byla příprava textů týkající se medicínského popisu pokožky, jejích typů, zajímavostí a péče o ni pro jednoho z výrobců dermatologických přípravků na ošetření kůže rukou.

Plocha kůže je 1,5 – 2 m2, což je asi 5-9% celkové hmotnosti člověka. Pokud byste někoho stáhli z kůže, bude tento orgán vážit asi 20 kg se všemi svými vrstvami – pokožka, škára a podkožní vazivo. Průměrná tloušťka pokožky je asi 0,03 mm. Pokožka je spolu se škárou tenčí u dětí a žen, stejně jako ve stáří. Nejtenčí kůže je na očních víčkách, uchu, předkožce penisu, nejtlustší pak na zádech, dlaních a ploskách nohou. Podkožní vazivo je 2x tlustší u žen a nic na tom nezmění ani dieta. Pokožkou můžete odpařit i litry tělesné vody a ztratit velké množství tepla. Je známo více jak 300 kožních nemocí a nemocí, které se projevují i na kůži. A víte, že více jak 55% žen udává, že má citlivou pleť?

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více