Novinky

Fórum Geriatrů

Fórum Geriatrů

Domluvili jsme se na dalším projektu pro geriatry. Z fóra Mladých geriatrů vzešla myšlenka na elektronický sdílený zdroj novinek z oboru, který by nebyl natolik formální, aby blokoval motivaci k publikování čehokoliv, co s oborem souvisí. Inspirací byl pravděpodobně specificky orientovaný blog, v tomto případě jakýsi mediblog.

Celý projekt by měl vzniknout na bázi již zavedeného sponzoringu. Nyní tedy hledáme partnery. Cílová skupina je široká - od specializovaných geriatrů až k lékařům primární péče.

Smyslem inernetového Fóra geriatrů je prezentace, která by byla lehce dostupným a jednoduše administrovatelným zdrojem aktuálních informací pro obor geriatrie. Zároveň by měla sloužit jako virtuální komunikační most mezi jednotlivými uživateli tak, aby kterýkoliv z nich byl podle požadavků saturován maximálně kvalitním a aktuálním obsahem ze svého oboru.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více