Novinky

Hodinka pro Vás

Hodinka pro Vás

MeDitorial je vydavatelem tištěného periodika „Hodinka pro Vás“, které má za hlavní cíl poučit pacienty o osteoporóze. V časopise naleznete články o tom, co by měl pacient trpící osteoporózou vědět: co to vůbec osteoporóza je, jak se projevuje, čím jej vlastně ohrožuje a jak se jí bránit. Časopis rovněž přináší tipy na správnou stravu, pohybový režim nebo třeba návody k doporučeným cvičením.

První číslo je součástí kompletního balíčku, který pacient obdrží od svého lékaře. Další čísla pak dostane při kontrolách, časopis bude vycházet každý půlrok. Jako další součást pacientského jsou jako další možnosti například nechat si připomenout užití léku formou SMS na mobilní telefon nebo přímo telefonátem od vyškolené operátorky.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více