Novinky

Internetové nemocnice

Internetové nemocnice

Dokončili jsme 5 internetových prezentací nemocnic a dalších zdravotnických zařízení, které spadají pod společného majitele a své služby poskytují ve středočeském kraji. Cílem projektu bylo samostatně prezentovat jednotlivá zařízení, vyzdvihnout to nejlepší, co nabízejí, a přitom je obsahově propojit, aby toto virtuální spojení korespondovalo s územním rozložením zařízení a komplexností poskytovaných služeb.

Novinkou je videogalerie, která bude postupně narůstat a představovat služby konkrétního zařízení s cílem zvětšit územní spád pro klienty, a dále virtuální poradenství s napojením na projekt uLékaře.cz.

V tomto souboru vznikly prezentace:


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více