Novinky

Intranet nemocnice Pardubice

Intranet nemocnice Pardubice

Krajská nemocnice Pardubice nás oslovila s nabídkou kompletní realizace intranetového řešení v rámci výběrového řízení. Mezi podmínky patří rámcový projekt intranetu, jeho provoz (hosting), podpora, termín dodání a samozřejmě cena. Celý projekt je poměrně ambiciózní, jednotlivé prvky iNETu musí být sofistikovaně zpracované, aby vyhovovali ryze praktickým potřebám zaměstnanců a managementu nemocnice. Vyloženě revoluční jsou například generátor služeb lékařů a sester nebo komplexní přístup od ústavní knihovny nebo e-learning. Velmi nás na specifikaci požadavků na iNET potěšily formulace, jako například: "v blízké době bude velice důležitý vnější obraz firmy - internet a webové stránky jsou v současné době již nedílnou součástí marketingové strategie firmy."

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více