Novinky

Kardiochirurgie.cz

Kardiochirurgie.cz

O srdci a cévách, o srdečních onemocněních, jejich diagnostice a léčbě, o prevenci srdečních chorob, operacích a životě po nich, o kardiochirurgii jako takové a o té v České republice zval ku návštěvě nových stránek hlas. Chcete se v teple domácího krbu podívat na video o náhradě srdečních chlopní nebo našívání srdečního bypassu, aby Vás to zvedlo a přinutilo dělat něco, abyste se nestali hlavními protagonisty uváděných snímků? Nebo se raději rovnou poradíte v poradně lékaře, co máte dělat, abyste neskončili pod kudlou některého z věhlasných českých kardiochirurgů? Připravujeme pro Vás i text kardiovaskulárního rizika ... Až mě ty služby chytají za srdce!

www.Kardiochirurgie.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více