Novinky

Klíšťová encefalitida

Klíšťová encefalitida

Klíšťová encefalitda - aneb co Vás může překvapit v trávě. To je název nového vzdělávacího projektu, který budeme spouštět v následujících dnech. Problematika KE je v České republice stále aktuálnější. Častější výskyt klíšťovky a navíc v lokalitách, kde se dříve vůbec neobjevovala, soustřeďuje zájem epidemiologů i laické veřejnost. A právě oběma těmto skupinám budou určeny informace o onemocnění a zejména jeho prevenci.

Se začínajícím jarem se objevují první případy výskytu klíšťat. Pomocí profesionálně zpracovaných animací chceme informovat netradiční formou zejména laickou veřejnost o tom, jaký je životní cyklus klíštěte, jakým způsobem napadá hostitele, jak se jej zbavit a zejména, jak preventivně postupovat - očkovat se. Pro odborníky plánujeme připravit kvalitní epidemiologický zdroj s daty zpracovanými v různých modalitách pomocí moderních technologií. Chybět nebudou ani satelitní mapy.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více