Novinky

Kniha "Očkování"

Kniha

Internetové knihy mají budoucnost, o tom není pochyb. Z naší několikaleté spolupráce s prof. Beranem, předním českým odborníkem na problematiku vakcinace, vzešel nový zajímavý projekt - internetová knížka Očkování, kterou vydalo v minulých letech nakladatelství Galén. Kniha bude jednoduše dostupným souhrnným zdrojem informací o očkování pro laickou veřejnost.

Nyní probíhá implementace obsahu, grafické podoby a unikátního stránkování modulu pro virtuální knihu. Projekt bude spuštěn v následujících 14 dnech a bude zároveň základním stavebním kamenem nového internetového projektu o očkování a související problematice.

Zalistujte si knihou "Očkování".


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více