Novinky

Konference ambulantních psychiatrů

Konference ambulantních psychiatrů

Ve dnech 8. - 9. listopadu se bude v Regionálním Centru Olomouc konat IV: ročník Konference ambulantních psychiatrů. Mezi témata bloků přednášek patří například Deprese u somatických onemocnění, Právní problematika v psychiatrii, Gerontopsychiatrie, Novinky v léčbě BAP nebo Léčba schizofrenie - více než antipsychotika. Jedním z nich je rovněž blok nazvaný Internet v ordinaci psychiatra, ve kterém má své místo i přednáška naší kolegyně, Ing. Půlkrábkové, s tématikou koncepce internetové prezentace ambulantního specialisty. Zveme i Vás!
Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více