Novinky

Kongresová on-line registrace

Kongresová on-line registrace

Rozvíjíme dále spolupráci s každým klientem, se kterým jsme nějakým způsobem již v minulosti spolupracovali. Proto jsme nabídli Sexuologické společnosti možnost on-line registrace na jednu z jejích větších odborných akcí - Bohnických sexuologických dní. Za přispění firmy Pfizer vzniknul zatím jednoduchý registrační formulář.

Participant má možnost prostřednictvím stránek zaregistrovat svoje osobní údaje a další informace, na základě kterých může organizátor zajistit příslušný servis pro každého účastníka. Pro letošní ročník jsme zatím vynechali možnost kompletní registrace přes web, tedy zejména on-line platbu. O tomto modulu však jednáme se zástupci odb. společnosti již do příštího ročníku. Věříme, že tak společně zjednodušíme jinak papírovou administrativu, která se s organizací odborné akce neoddělitelně pojí.

sexuologickaspolecnost.cz

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více