Novinky

Kooperace pro jakost

Kooperace pro jakost

Vytvořili jsme další informační stránku pro geriatrický projekt pražského Gerontocentra - tentokrát s názvem "Kooperace pro jakost". Jako ostatní i tento je spolufinancován evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy. Náplní projektu je zejména představení organizace a vlastní provoz všech typu péče o seniory, od denního centra, přes pečovatelskou službu a domácí péči až po rezidentní péči.

Kooperace-pro-jakost.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více