Novinky

Křečové žíly

Křečové žíly

Onemocnění žil dolních končetin, tzv. křečové žíly (varixy), je nemocí civilizační a objevuje se stále častěji. Rizikové faktory pro vznik varixů jsou vyšší věk, těhotenství, ženské pohlaví, rodinná zátěž, práce vestoje, nadváha, ale i zácpa. Platí, že ve věku 18-24 let je postižen varixy každý desátý, ve věku 55-64 let každý druhý. Až ve 30 procentech se objevují křečové žíly v těhotenství. Ženy jsou postiženy více než dvakrát častěji než muži. Dost důvodů na to, abychom spustili další projekt po úspěšném pilotním MeDitorial Medical Project (MMP).

Klíšťová-encefalitida.cz, která byla původně beta-pilotem řady, Děložní čípek jako pilot a nyní i Křečové žíly patří společně do této skupiny projektů, tzv. MMP. Mezi jejich hlavní cíle je pro čtenáře rychlá orientace v dané zdravotní problematice s využitím všech moderních multimediálních prvků, které současný internet nabízí.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více