Novinky

Křečové-Žíly

Křečové-Žíly

Spustili jsme nový informační portál Křečové-Žíly.cz. Jsou určené laické veřejnosti pro základní orientaci v problematice a možnost léčebné péče. Projekt navazuje na řadu tzv. MMP projektů. Tím byl například i projekt Klíšťová-encefalitida.cz, který byl původně beta-pilotem celé řady, na který navazoval další projekt Děložní-čípek.cz. Mezi hlavní cíle MMP je pro čtenáře rychlá orientace v dané zdravotní problematice s využitím všech moderních multimediálních prvků, které současný internet nabízí.

Další informace na Křečové-Žíly.cz.Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více