Novinky

Lékaři.Porodnice.cz

Lékaři.Porodnice.cz

Doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. je duchovním otcem úspěšného projektu Porodnice.cz. Stejně jako je úspěšná část pro laickou veřejnost, chtěl by vybudovat sofistikovaný portál pro lékaře, který by dokonale naplňoval jméno plánovaného projektu - SOS Porodnice - kompletní soupis guidelines pro případ tísně.

Podepsali jsme smlouvu na profesionalizaci tohoto projektu.

Sám autor o projektu píše: SOS porodnice je internetový porodnický projekt, který má v České republice pomáhat porodníkům, anesteziologům a porodním asistentkám v době tísně, při řešení nejzávažnějších porodnických situací. Vybraný tým odborníků systematicky zpracoval a soustavně on-line zpracovává nejzávažnější, život ohrožující komplikace těhotenství, porodu a šestinedělí. Projekt umožní rychlou a snadnou, především klinickou orientaci v konkrétní problematice. Uvádí i novinky ze světa, poučné kazuistiky a nové perspektivy, které s největší pravděpodobností budou upraveny pro klinické užití.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více