Novinky

MedicalTk.cz

MedicalTk.cz

Dnes jsme spustili zbrusu novou prezentaci společnosti Transkontakt-Medical, která je autorizovaným zástupcem ELEKTA. Firma Transkontakt se specializuje na kompletní a profesionální služby v oblasti radiodiagnostiky a radiační onkologie. Svoji roli si dobře uvědomuje, proto ji vhodně doplnila i novými internetovými stránkami.

Naše obchodně technická aktivita zahrnuje autorizovanou přípravnou i realizační projektovou dokumentaci a podle potřeby například i plánování stavebních úprav k instalaci. Nezajišťujeme pouze komerční a realizační stránku zakázek, ale i odborné expertizy, schvalovací řízení v souladu s českou legislativou. Zároveň koordinujeme montáže a nabízíme technickou pomoc.

Transkontakt-Medical

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více