Novinky

MeDitorial projekty v médiích a PF 2008

MeDitorial projekty v médiích a PF 2008

Česká televize, Sama Doma, V kondici, Český rozhlas, ale i Rádio Impuls, iDNES, České noviny, Novinky a minimálně další dvacítka médií jsou místy, kde pravidelně citují nebo představují naše nové medicínské projekty. Novináři sami aktivně vyhledávají naše informace, proto nyní bez nadsázky obesíláme velké množství z těch, kteří se specializují na zdravotnickou problematiku.

Všem médiím přejeme i v roce 2008 dostatek medicínských a zdravotnických informací a děkujeme, že využívají náš servis. Vše dobré do roku 2008 a šťastnou ruku při výběru partnerů přejeme i svým klientům. Sami si přejeme dostatek invence a dobré vztahy se všemi lidmi dobré vůle.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více