Novinky

Najdete nás v novinách

Najdete nás v novinách

Oslovili jsme s nabídkou obsahu významnné české deníky, které mají ve svém porfoliu rubriku zdraví v tištěné nebo internetové podobě. Došlo k dohodě o pravidelné přípravě obsahu s týdenní periodicitou v rozsahu 1 - 3 článků.

Jde o první pokusy o získání jakéhosi reklamního prostoru. Zatím pouze v mediích, které nejsou přesně určeny naší cílové skupině. Do budoucna se snažíme zaměřit na manažery reklamních společností, produktové manažery farmaceutických firem, marketingové agentury a jednotlivé vydavatele.

[...] Australané léčí pomocí mobilů: Jak informoval časopis Australia and New Zealand Journal of Surgery, lékaři v nemocnici Nepean v Sydney používají mobily vybavené digitálním fotoaparátem k zachycení různých zranění, přičemž obraz okamžitě posílají k posouzení špičkovým odborníkům, jak nejlépe pacienta léčit [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více